ewapiasecka
 • Name:
  Ewa Piasecka
 • Location:
  Poland
  Warszawa, Poland
 • Status:
  offline
 • Forum Posts:
  0
 • Comments:
  0
 • Bets:
  0
 • Registered since:
Witajcie w świecie designu, gdzie każdy kąt, kolor i detal mają znaczenie. Jestem Ewa Piasecka, pasjonatka kreowania przestrzeni, które nie tylko zachwycają, ale także opowiadają historię. Pracując z załogą biura Mazzani, przekształcam pomieszczenia w unikalne, spersonalizowane oazy, w których życie kwitnie w zgodzie z estetyką.

Mój związek z projektowaniem wnętrz zaczyna się od fascynacji detalem i zdolności do odczytywania historii, jakie przestrzenie mają do opowiedzenia. Każdy projekt traktuję jak niepowtarzalne wyzwanie, dążąc do stworzenia wnętrz, które są zarówno funkcjonalne, jak i artystyczne.

Inspiracje czerpię z różnych źródeł - podróży, sztuki, architektury, a także z codziennych obserwacji. To mieszanka różnorodnych wpływów, która pozwala mi podejść do projektów z elastycznością i nowatorskim spojrzeniem. W moich pracach spotkasz zarówno subtelną elegancję, jak i odważne, nowoczesne elementy, zawsze dostosowane do unikalnych potrzeb klienta.

W mojej praktyce projektowej stawiam na współpracę opartą na otwartej komunikacji i zrozumieniu. Rozmowy z klientami są dla mnie kluczowym elementem procesu projektowego. Pragnę zgłębić ich marzenia, preferencje i styl życia, aby móc stworzyć przestrzeń, która stanie się nie tylko domem, ale także wyrazem ich tożsamości.

Przekonana jestem, że wnętrze powinno być odbiciem charakteru i marzeń jego mieszkańców. Dlatego każdy projekt traktuję indywidualnie, unikając szablonowego podejścia. Chcę, aby przestrzeń, którą tworzę, była nie tylko estetyczna, ale również funkcjonalna i dopasowana do codziennych potrzeb domowników.

Zapraszam Cię do wspólnego odkrywania świata projektowania wnętrz. Chcę z Tobą stworzyć przestrzeń, która będzie nie tylko piękna, ale także wyjątkowa. Pozwól mi być Twoim przewodnikiem w tej podróży przez świat designu, gdzie każde pomieszczenie staje się kawałkiem sztuki.

Comments